Online kurzy

Online kurzy

O kurze

Kde je napísané, že v časoch kedy sa nemôžeme osobne stretnúť na tanečnej sále si nemôžeme spolu zatancovať? Predstavujeme Vám kurzy na časy, kedy sa nemôžeme osobne stretávať vhodné aj pre tých, ktorí by sa inak na naše kurzy nedostali.

Online lekcie sú skvelou príležitosťou ako zostať v pohybe a zároveň sa zabaviť a naučiť niečo nové aj keď musíme zostať doma. Kurzy sa venujú hlavne sólovému tancu a sú prispôsobené tak, aby sa dali zvládnuť aj v malom priestore medzi televízorom a gaučom. Či už chcete s tancom začať alebo ste už začali a chýba Vám,náš skúsený lektor Janči pripravil lekcie vhodné pre všetky levely. Osobné kurzy chýbajú aj nám a preto venujeme všetku energiu aby aj tie online mali skvelú nenahraditeľnú atmosféru.

Poďte si pravidelne spoločne zatancovať! Spojíme sa raz týždenne počas štyroch týždňov cez aplikáciu ZOOM. Jedna lekcia trvá 90 minút a cena za online kurz je 35€.

Online kurzy sú skvelým darčekom či už na Vianoce alebo kedykoľvek počas roka. Kontaktujte nás na b-swing@b-swing.sk a obdarujte svojich blízkych darčekovou poukážkou 🙂 Keďže poukážky posielame v elektronickej podobe, určite ich stihneme doručiť včas.

  • zvlášť kurzy pre začiatočníkov a pokročilých
  • kurz trvá 4 týždne
  • kurz je ušitý na mieru potrebám a tempu skupiny
  • 1 lekcia má 90 minút
  • po každej lekcii pošleme videorekapituláciu materiálu na mail spolu s hudbou na tréning